A terméket betettük a kosárba
Jó ötlet, érdekel!
Köszönöm, most nem
Rendben
0
Akciók
Összes akció
Karton-mennyiségben vásárolva ingyenes a szállítás
Ajándék akció
Felvillanyozó ajánlatok
Lepréseltük az árakat
Shoperia OUTLET
Nagybevásárlóknak - többet olcsóbban
Népszerű akciós termékek (Shoperia OUTLET)
Most akcióban!
1000 ml
Ajax Flower Fiesta Orgona virág Lila általános tisztítószer 1000 ml
Shoperia OUTLET
809 Ft
-7%
749 Ft
749 Ft/liter
Most akcióban!
50 g
Bref Power Active Lemon WC frissítő 3 x 50 g
Shoperia OUTLET
1 999 Ft
-50%
999 Ft
19 980 Ft/kg
Most akcióban!
50 g
Bref Power Active Lemon WC frissítő 6 x 50 g
Shoperia OUTLET
3 199 Ft
-22%
2 499 Ft
49 980 Ft/kg
Most akcióban!
3 db
Bref DeLuxe Lovely Jasmine WC frissítő 3 x 50 g
Shoperia OUTLET
1 499 Ft
-27%
1 099 Ft
366 Ft/db
Most akcióban!
Bref Brilliant Gel Alpine Lake WC frissítő 3 x 42 g
Shoperia OUTLET
1 399 Ft
-21%
1 099 Ft
Most akcióban!
990 g
Persil Discs Color mosószer koncentrátum gépi mosáshoz színes ruhadarabokhoz 60 mosás 990 g
Shoperia OUTLET
8 799 Ft
-33%
5 899 Ft
5 959 Ft/kg
Most akcióban!
5 db
Bref Color Auto Active Eucalyptus WC frissítő 5 x 50 g (250 g)
Shoperia OUTLET
2 699 Ft
-7%
2 499 Ft
500 Ft/db
Most akcióban!
3 db
Bref Brilliant Gel Arctic Ocean WC frissítő 3 x 42 g
Shoperia OUTLET
1 499 Ft
-27%
1 099 Ft
366 Ft/db
Most akcióban!
150 ml
Fa Passionfruit dezodor 150 ml
Shoperia OUTLET
1 099 Ft
-36%
699 Ft
4 660 Ft/liter
Most akcióban!
3 db
Bref Limited Edition My Astro Potty Fire Signs WC frissítő 3 x 50 g
Shoperia OUTLET
1 099 Ft
-9%
999 Ft
333 Ft/db
Szépségápolás
Szépségápolás
Szájápolás
Fogselyem
Fogkefe
Fogkrém
Szájvíz
Műfogsor tiszítás és rögzítés
Elektromos fogkefe és kiegészítők
Higiénia
Intim higiénia
Kozmetikai kiegészítő
Sebtapasz és ragtapasz
Bőrápolás
Testápolás
Kézápolás
Napozás
Arcápolás
Ajakápolás
Hajápolás
Hajmosás
Hajformázás
Hajfestés
Dezodor
Férfi dezodor
Női dezodor
Fürdés
Tusfürdő
Szappan
Habfürdő
Szőrtelenítés és borotválkozás
Női szőrtelenítés
Férfi borotválkozás
Ragyogj minden nap!
Megnézem a termékeket!
Az elmúlt két hét legnépszerűbb termékei a kategóriában (Szépségápolás)
Jade folyékony krémszappan Ocean1000ml
5 darabtól csak: 636 Ft/db!
669 Ft
1000 ml
Old Spice Captain Férfi 3 az 1-ben Sampon és Tusfürdő, 1000 ml
4 099 Ft
4 099 Ft/liter
Rebellion nedves törlőkendő Aloe Vera 100db-os
5 darabtól csak: 579 Ft/db!
609 Ft
400 ml
Old Spice Whitewater Férfi 3 az 1-ben Sampon és Tusfürdő, 400 ml
3 darabtól csak: 1 000 Ft/db!
1 699 Ft
4 248 Ft/liter
90 g
Baba lanolin szappan 90 g
10 darabtól csak: 303 Ft/db!
319 Ft
3 544 Ft/kg
1000 ml
Old Spice Whitewater Férfi 3 az 1-ben Sampon és Tusfürdő, 1000 ml
4 darabtól csak: 2 250 Ft/db!
4 099 Ft
4 099 Ft/liter
100 db
Kék Pille sminkeltávolító korong 100 db
8 darabtól csak: 389 Ft/db!
409 Ft
4 Ft/db
Most akcióban!
75 ml
Signal Family Care Daily White fogkrém 75 ml
Lepréseltük az árakat
589 Ft
-24%
449 Ft
5 987 Ft/liter
400 ml
Old Spice Captain Férfi 3 az 1-ben Sampon és Tusfürdő, 400 ml
3 darabtól csak: 1 000 Ft/db!
1 699 Ft
4 248 Ft/liter
200 db
Kék Pille fültisztító pálcikák 200 db
8 darabtól csak: 360 Ft/db!
379 Ft
2 Ft/db
Élelmiszer
Élelmiszer
Édesség
Csipsz, ropogtatni való
Instant étel
Gumicukor
Rágógumi
A hónap legnépszerűbb termékei ebben a kategóriában (Élelmiszer)
Fini Tubes szivárvány savanyú gumicukor 80g
8 darabtól csak: 398 Ft/db!
419 Ft
Nestlé Damak csokoládé 60g Pisztáciás tejcsokoládé (új)
5 darabtól csak: 664 Ft/db!
699 Ft
Knorr sajtszósz alap 29 g
8 darabtól csak: 389 Ft/db!
409 Ft
Liza Snack Original Röfi Ropi sertésbőrből készült ropogós snack 40 g
8 darabtól csak: 379 Ft/db!
399 Ft
ORBIT REFRESHERS WATERMELON RASPBERRY 30 db
3 darabtól csak: 1 234 Ft/db!
1 299 Ft
Mosás
Mosás
Öblítő
Mosószer
Mosópor
Mosókapszula
Folyékony mosószer
Alternatív mosószer
Vízlágyító
Illatgyöngy, mosóparfüm
Speciális ruhaápoló
Folteltávolító
Fertőtlenítő
Fehérítő
Színfogó
Színvédő kendő
Szárítógép illatosító
Illatkendő
Mosási kiegészítők
Tiszta ruhák az egész családnak
Megnézem a termékeket!
A hónap legnépszerűbb termékei ebben a kategóriában (Mosás)
Klubtagoknak olcsóbb!
594 ml
Silan Aromatherapy Fresh Ocean öblítő koncentrátum 54 mosás 594 ml
Klubtagoknak olcsóbb!
1 699 Ft
2 860 Ft/liter
Ajándék akció!
2,65 l
Lenor Textilöblítő 126 Mosáshoz, Spring Awakening
3 darabtól csak: 2 250 Ft/db!
Az akció részletei
2 999 Ft
1 132 Ft/liter
Ingyenes szállítás 6 db-tól!
1702 ml
Coccolino Sensitive Cotton Cloud öblítőkoncentrátum 74 mosás 1702 ml
Ingyenes szállítás nagyobb mennyiségnél!
6 darabtól csak: 1 499 Ft/db!
1 799 Ft
1 057 Ft/liter
Ajándék akció!
2,65 l
Lenor Textilöblítő 126 Mosáshoz, Sensitive
3 darabtól csak: 2 250 Ft/db!
Az akció részletei
2 999 Ft
1 132 Ft/liter
2772 ml
Silan Aromatherapy Magic Magnolia textilöblítő koncentrátum 126 mosás 2772 ml
3 darabtól csak: 2 099 Ft/db!
3 099 Ft
1 118 Ft/liter
4,50 l
Ariel Folyékony Mosószer Színes Ruhákhoz, 4.5 l, 100 Mosáshoz
2 darabtól csak: 6 499 Ft/db!
8 899 Ft
1 978 Ft/liter
70 db
Ariel Allin1 PODS Folyékony Mosókapszula Színes Ruhákhoz, 70 Mosáshoz
2 darabtól csak: 6 499 Ft/db!
8 899 Ft
127 Ft/db
Ingyenes szállítás 6 db-tól!
1610 ml
Coccolino Perfume & Care Passion Flower & Bergamot öblítőkoncentrátum 70 mosás 1610 ml
Ingyenes szállítás nagyobb mennyiségnél!
6 darabtól csak: 1 499 Ft/db!
1 799 Ft
1 117 Ft/liter
Ajándék akció!
1,24 l
Lenor Textilöblítő 59 Mosáshoz, Japanese Blossom
2 darabtól csak: 1 804 Ft/db!
Az akció részletei
1 899 Ft
1 533 Ft/liter
Ajándék akció!
195 g
Lenor Parfümgyöngyök 195g, Japanese Blossom
2 darabtól csak: 1 709 Ft/db!
Az akció részletei
1 799 Ft
9 226 Ft/kg
Mosogatás
Mosogatás
Kézi mosogatás
Mosogatógép öblítő, só, tabletta, kiegészítő
Mosogatókefe és szivacs
Örömteli csillogás
Megnézem a termékeket!
A hónap legnépszerűbb termékei ebben a kategóriában (Mosogatás)
Szuper ár!
900 ml
Jar Lemon Folyékony Mosogatószer. Zsíroldó Áztatás Nélkül Eltávolítja A Zsíros Szennyeződéseket900ML
Összes Szuper áras termék.
3 darabtól csak: 1 000 Ft/db!
1 499 Ft
1 666 Ft/liter
Most akcióban!
250 ml
Finish mosogatógép tisztító citrom illattal 250 ml
Lepréseltük az árakat
1 299 Ft
-39%
790 Ft
3 160 Ft/liter
Szuper ár!
Klubtagoknak olcsóbb!
Jade mosogató 1000ml Lemon
Összes Szuper áras termék.
Klubtagoknak olcsóbb!
589 Ft
Most akcióban!
Ajándék akció!
1404 g
Finish Powerball Quantum Citrom mosogatógép kapszula 135 db 1404 g
2 darabtól csak: 6 895 Ft/db!
Lepréseltük az árakat
Az akció részletei
8 999 Ft
-22%
6 990 Ft
4 979 Ft/kg
Most akcióban!
Bonus Brilliant mosogatószivacs 10/1
Lepréseltük az árakat
359 Ft
-7%
335 Ft
Most akcióban!
Bonus Mosogatószivacs 5 db
Lepréseltük az árakat
249 Ft
-10%
225 Ft
Szuper ár!
Most akcióban!
250 ml
Finish mosogatógép tisztító 250 ml
Összes Szuper áras termék.
Lepréseltük az árakat
1 299 Ft
-39%
790 Ft
3 160 Ft/liter
Most akcióban!
17 g
Finish mosogatógép tisztító tabletta 3 x 17 g (51 g)
Lepréseltük az árakat
1 399 Ft
-29%
999 Ft
58 765 Ft/kg
Most akcióban!
Ajándék akció!
Bonus Karcmentes mosogatószivacs 2 db
Lepréseltük az árakat
Az akció részletei
239 Ft
-8%
219 Ft
Finish Power All in 1 0% Gel gépi mosogatógél, 60 mosogatás, 900 ml
2 darabtól csak: 2 279 Ft/db!
2 399 Ft
Takarítás
Takarítás
Takarítóeszköz
Fürdőszobai tisztítás és vízkőoldás
WC-tisztítás
Ablaktisztítás
Általános tisztítás
Padlótisztítás
Konyhai tisztítás
Súroló
Zsíroldó
Általános konyhai tisztítószer
Fertőtlenítés
Speciális tisztítás
Bútorápoló
Lefolyótisztító
Szőnyegtisztító
Penésztelenítő
Porosból pompásba!
Megnézem a termékeket!
A hónap legnépszerűbb termékei ebben a kategóriában (Takarítás)
Klubtagoknak olcsóbb!
750 ml
DOMESTOS Extended Power fertőtlenítő hatású folyékony tisztítószer Atlantic Fresh 750 ml
Klubtagoknak olcsóbb!
899 Ft
1 199 Ft/liter
Most akcióban!
1000 ml
Flóraszept Otthon fertőtlenítő hatású folyékony tisztítószer friss citrom illattal 1000 ml
Lepréseltük az árakat
799 Ft
-10%
719 Ft
719 Ft/liter
Most akcióban!
Bonus Általános törlőkendő
Lepréseltük az árakat
239 Ft
-8%
219 Ft
Domestos 750ml Ocean
5 darabtól csak: 626 Ft/db!
659 Ft
Most akcióban!
1000 ml
Ajax Flower Fiesta Orgona virág Lila általános tisztítószer 1000 ml
Shoperia OUTLET
809 Ft
-7%
749 Ft
749 Ft/liter
Most akcióban!
50 g
Bref Power Active Lemon WC frissítő 3 x 50 g
Shoperia OUTLET
1 999 Ft
-50%
999 Ft
19 980 Ft/kg
750 ml
DOMESTOS Extended Power fertőtlenítő hatású folyékony tisztítószer Pine Fresh 750 ml
3 darabtól csak: 859 Ft/db!
899 Ft
1 199 Ft/liter
500 ml
Clin Lemon üvegtisztító 500 ml
3 darabtól csak: 769 Ft/db!
969 Ft
1 938 Ft/liter
Most akcióban!
Bonux felmosófej pamut XL
Lepréseltük az árakat
419 Ft
-7%
389 Ft
V-Home Háztartási Hypo 4,5%-os 1l
11 darabtól csak: 275 Ft/db!
289 Ft
Baba-mama
Baba-mama
Pelenkázás
Babaápolás
Törlőkendő
Babaetetés
Cumi, cumisüveg
Bébiétel
Gyengéd gondoskodás a legkisebbeknek
Megnézem a termékeket!
Az elmúlt két hét legnépszerűbb termékei a kategóriában (Baba-mama)
Most akcióban!
1200 db
Pampers Sensitive Baby Nedves Törlőkendő, 15 Csomag x 80 Törlőkendő = 1200 db Baba Nedves Törlőkendő
2 darabtól csak: 9 498 Ft/db!
Lepréseltük az árakat
12 999 Ft
-23%
9 999 Ft
8 Ft/db
Most akcióban!
1200 db
Pampers Fresh Clean Baby Nedves Törlőkendő, 15 Csomag x 80 Törlőkendő db Baba Nedves Törlőkendő
2 darabtól csak: 9 498 Ft/db!
Lepréseltük az árakat
12 999 Ft
-23%
9 999 Ft
8 Ft/db
Most akcióban!
Ajándék akció!
164 db
Pampers Active Baby Bugyipelenka, Méret: 5, 164 db Pelenka, 11kg-17kg
2 darabtól csak: 13 898 Ft/db!
Lepréseltük az árakat
Az akció részletei
16 999 Ft
-6%
15 999 Ft
98 Ft/db
Most akcióban!
Ajándék akció!
160 db
Pampers Premium Care Pelenka, Méret: 5, 160 db, 11kg-16kg
2 darabtól csak: 16 399 Ft/db!
Lepréseltük az árakat
Az akció részletei
18 499 Ft
-3%
17 999 Ft
112 Ft/db
Most akcióban!
Ajándék akció!
144 db
Pampers Active Baby Bugyipelenka, Méret: 6, 144 db Pelenka, 13kg-19kg
2 darabtól csak: 13 898 Ft/db!
Lepréseltük az árakat
Az akció részletei
16 999 Ft
-6%
15 999 Ft
111 Ft/db
Most akcióban!
Ajándék akció!
186 db
Pampers Active Baby Bugyipelenka, Méret: 4, 186 db Pelenka, 9kg-15kg
2 darabtól csak: 13 898 Ft/db!
Lepréseltük az árakat
Az akció részletei
16 999 Ft
-6%
15 999 Ft
86 Ft/db
Most akcióban!
Ajándék akció!
180 db
Pampers Active Baby pelenka - havi pelenkacsomag, Méret: 4, 180 db Pelenka, 9kg - 14kg
2 darabtól csak: 13 399 Ft/db!
Lepréseltük az árakat
Az akció részletei
15 999 Ft
-3%
15 499 Ft
86 Ft/db
Most akcióban!
Ajándék akció!
188 db
Pampers Premium Care Pelenka, Méret: 4, 188 db, 9kg-14kg
2 darabtól csak: 16 399 Ft/db!
Lepréseltük az árakat
Az akció részletei
18 499 Ft
-3%
17 999 Ft
96 Ft/db
Most akcióban!
VIOLETA Double Care popsitörlő 56db - water care, 99% vízzel (14db/#)
Lepréseltük az árakat
829 Ft
-16%
699 Ft
Klubtagoknak olcsóbb!
Ajándék akció!
200 ml
Univer Disney Baby bio sütőtök-banán-alma bébiital 4 hónapos kortól 200 ml
Klubtagoknak olcsóbb!
Az akció részletei
509 Ft
2 545 Ft/liter
Háztartás
Háztartás
Háztartási és csomagoló fólia
Szemeteszsák
Elem
Háztartási kisgép
Légfrissítő és illatosító
Papírárú
Toalettpapír
Konyhai papírtörlő
Szalvéta
Papír zsebkendő
Rovarirtás
Vízszűrés
Tisztán szeretjük!
Megnézem a termékeket!
Az elmúlt két hét legnépszerűbb termékei a kategóriában (Háztartás)
Most akcióban!
100 db
Kék Pille Mandulatej papírzsebkendő 3 réteg 100 db
Lepréseltük az árakat
239 Ft
-10%
215 Ft
2 Ft/db
Most akcióban!
100 db
Kék Pille Original papírzsebkendő 3 réteg 100 db
Lepréseltük az árakat
239 Ft
-10%
215 Ft
2 Ft/db
Most akcióban!
Violeta illatmentes toalettpapír 3 rétegű 16 tekercs Limited Edition
Lepréseltük az árakat
1 299 Ft
-9%
1 179 Ft
1 db
Perfex Jumbo konyhai kéztörlő 2 rétegű 1 tekercs
6 darabtól csak: 484 Ft/db!
509 Ft
509 Ft/db
Most akcióban!
Violeta háztartási papírtörlő JUMBO XXL prémium 3 réteg/2 tekerecs
Lepréseltük az árakat
889 Ft
-6%
839 Ft
Most akcióban!
Perfex WC papír M 3rét.4tek.
Lepréseltük az árakat
349 Ft
-20%
279 Ft
Most akcióban!
40 db
Violeta nedves WC-papír kamilla kivonattal 40 db
Lepréseltük az árakat
399 Ft
-8%
369 Ft
9 Ft/db
Paclan Bunny Bags illatos szemeteszsák 60l (*15zsák) 61cm*90cm 15my
519 Ft
Most akcióban!
40 db
Violeta Double Care nedves WC-papír gyerekeknek körömvirág kivonattal és zöld teával 40 db
Lepréseltük az árakat
399 Ft
-8%
369 Ft
9 Ft/db
16 db
Zewa Deluxe Lavender Dreams toalettpapír 3 rétegű 16 tekercs
2 darabtól csak: 2 659 Ft/db!
2 799 Ft
175 Ft/db
Összes kategória
Szépségápolás
Szájápolás
Fogselyem
|
Fogkefe
|
Fogkrém
|
Szájvíz
|
Műfogsor tiszítás és rögzítés
|
Elektromos fogkefe és kiegészítők
Higiénia
Intim higiénia
|
Kozmetikai kiegészítő
|
Sebtapasz és ragtapasz
Bőrápolás
Testápolás
|
Kézápolás
|
Napozás
|
Arcápolás
|
Ajakápolás
Hajápolás
Hajmosás
|
Hajformázás
|
Hajfestés
Dezodor
Férfi dezodor
|
Női dezodor
Fürdés
Tusfürdő
|
Szappan
|
Habfürdő
Szőrtelenítés és borotválkozás
Női szőrtelenítés
|
Férfi borotválkozás
Élelmiszer
Édesség
Csipsz, ropogtatni való
Instant étel
Gumicukor
Rágógumi
Vásárlási utalvány
Mosás
Öblítő
Mosószer
Mosópor
|
Mosókapszula
|
Folyékony mosószer
|
Alternatív mosószer
Vízlágyító
Illatgyöngy, mosóparfüm
Speciális ruhaápoló
Folteltávolító
|
Fertőtlenítő
|
Fehérítő
|
Színfogó
|
Színvédő kendő
|
Szárítógép illatosító
|
Illatkendő
|
Mosási kiegészítők
Mosogatás
Kézi mosogatás
Mosogatógép öblítő, só, tabletta, kiegészítő
Mosogatókefe és szivacs
Takarítás
Takarítóeszköz
Fürdőszobai tisztítás és vízkőoldás
WC-tisztítás
Ablaktisztítás
Általános tisztítás
Padlótisztítás
Konyhai tisztítás
Súroló
|
Zsíroldó
|
Általános konyhai tisztítószer
Fertőtlenítés
Speciális tisztítás
Bútorápoló
|
Lefolyótisztító
|
Szőnyegtisztító
|
Penésztelenítő
Baba-mama
Pelenkázás
Babaápolás
Törlőkendő
Babaetetés
Cumi, cumisüveg
|
Bébiétel
Háztartás
Háztartási és csomagoló fólia
Szemeteszsák
Elem
Háztartási kisgép
Légfrissítő és illatosító
Papírárú
Toalettpapír
|
Konyhai papírtörlő
|
Szalvéta
|
Papír zsebkendő
Rovarirtás
Vízszűrés
Márkák
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
r
s
t
u
v
w
z
Összes márka
Adidas
Air Wick
Ajax
Alex
Always
Ambi Pur
Aquafresh
Ariel
Astonish
Aussie
Axe
BABA
Bee Smart
Bella
Biostop
Blend-A-Dent
Blend-a-med
Bonus
Bonux
Brand Italia
Braun
Bref
Calgon
Carefree
Chemotox
Cif
Cillit Bang
Clin
Coccolino
Colgate
Cure-Aid
Dash
Der Waschkönig
Dettol
Discreet
Domestos
Dove
Dr. Beckmann
Duck
Duracell
Durex
DVD
Elmex
Erdal
Fa
Finish
Flóraszept
Floren
Frosch
Fruittella
Genera
Gerber
Gillette
Glade
Glanz Meister
Gliss
Hansaplast
HappyPet
Head & Shoulders
Herbow
Herr Klee
HiPP
Izis
Jade
Jar
Johnson's Baby
K2r
Kék Pille
Kneipp
Kolorado
Kolynos
Kuschelweich
Labello
Lactovit
Lady Speed Stick
Laica
Lanza
Le Petit Marseillais
Lenor
Leukoplast
Libresse
Listerine
Lovela
Ludwik
mam
Mancs őrjárat
Mentos
Milumil
Mr Muscle
Mr. Proper
NaturCleaning
Naturella
Neutrogena
Ninjamas
Nivea
Nivea Men
o.b.
Off!
Old Spice
Oral-B
Paclan
Palette
Palmolive
Pampers
Pantene
Papilion
Parodontax
Perfex
Persil
Perwoll
Pronto
Protect
Pur
Rexona
Sanytol
Schauma
Schwarzkopf
Scrub Daddy
Sensodyne
Sidolux
Signal
Silan
Sofix
Softlan
Somat
Sudocrem
Swiffer
Syoss
Szavo
Taft
Tampax
Tena
The Pink Stuff
Todo
Tomi
TRESemmé
TUTI
Ultra
Vanish
Vape
Vaseline
Veet
Venus
V-HOME
Vileda
Violeta
Wahl
WC Meister
Weisser Riese
Woolite
WU2
Zelmer
Zewa
Szépségápolás
Bőrápolás
Testápolás
Kézápolás
Napozás
Arcápolás
Ajakápolás
15095
Nivea
NIVEA SUN Kids Protect & Care hidratáló szórófejes gyermek naptej FF50+ 270 ml
6 799 Ft
25 181 Ft/liter
Mennyiségi kedvezmény:
2 darabtól olcsóbb!
Ajándék akció:
Ha teljesíted az akció feltételeit, tiéd lehet a következő ajándék:
NIVEA SUN frizbi
Kattints az akció részleteihez!
Válassz mennyiséget!
Ebből a termékből jelenleg nem rendelhető több
db. már a kosaradban van!
Ez a termék még nincs a kosaradban.
Tegyél még
db-ot a kosaradba és JOBB ÁRON kapod ezt a terméket!
Gratulálunk! Megszerezted a LEGJOBB ÁRAT ennél a terméknél!
db. már a kosaradban van!
Ez a termék még nincs a kosaradban.
Tegyél még
db-ot a kosaradba és JOBB ÁRON kapod ezt a terméket!
Gratulálunk! Megszerezted a LEGJOBB ÁRAT ennél a terméknél!
-
1
+
0%
kedvezmény
5%
kedvezmény
6 799 Ft/db
Legjobb ár!
Vegyél többet, JOBBAN MEGÉRI!
2
db
5%
kedvezmény
6 459 Ft/db
Legjobb ár!
Elérhetőség:
Készleten
Szállítás:
1-2 munkanapon belül
Leírás
Kifejezetten a gyermekek (3 éves kortól) érzékeny bőrére kifejlesztett naptej, mely azonnali védelmet nyújt a bőrnek az UVA/UVB sugarak káros hatásai és a leégés ellen. A panthenolt, C- és E-vitamint tartalmazó formula segíti az egészséges bőr megőrzését, hidratálja és puhává varázsolja azt. Extra vízálló. Óceánbarát: nem tartalmaz oktinoxátot, oxibenzont, oktokrilént és mikroműanyag-mentes¹. 98%-ban újrahasznosított műanyagból készült flakon. ¹ENSZ (UNEP) definíció szerint.
Termékjellemzők
Rendkívül erős védelem
Bőrbarát hatása gyermekorvosok által igazolt
Összetevők
Aqua
Alcohol Denat.
C12-15 Alkyl Benzoate
Isopropyl Palmitate
Glycerin
Butyl Methoxydibenzoylmethane
Ethylhexyl Triazone
Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Dibutyl Adipate
Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate
Copernicia Cerifera Cera
Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Glyceryl Stearate
Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid
Panthenol
Sodium Ascorbyl Phosphate
Pantolactone
Tocopheryl Acetate
Hydrogenated Rapeseed Oil
Cetyl Palmitate
Sodium Stearoyl Glutamate
Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate
Microcrystalline Cellulose
Xanthan Gum
Cellulose Gum
Sodium Hydroxide
Citric Acid
Trisodium EDTA
Caprylyl Glycol
Phenoxyethanol
Parfum
Biztonsági figyelmeztetések
Ne fújja közvetlenül az arcára! Ne lélegezze be a permetet! Kerülje a napozást 11 és 15 óra között még akkor is, ha használt napvédő terméket és ne tegye ki magát közvetlen napfénynek huzamosabb ideig. Egy napozó termék sem adathat 100%-os védelmet az UV sugárzásból eredő kockázatok ellen. Csecsemőket és kisgyerekeket ne érjen közvetlen napfény! Várjon, míg a termék teljesen beszívódik. Kerülje a ruhával és szilárd felületekkel való érintkezést közvetlenül a használat után, mert az foltok kialakulásához vezethet. Szembe ne kerüljön. A túlzott napozás komoly veszélyt jelent az egészségére!
A hónap legnépszerűbb termékei ebben a kategóriában (Napozás)
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Protect & Moisture napozó spray FF50+ 200 ml
2 darabtól csak: 5 889 Ft/db!
Az akció részletei
6 199 Ft
30 995 Ft/liter
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Intense Bronze karotinos naptej FF6 200 ml
2 darabtól csak: 3 324 Ft/db!
Az akció részletei
3 499 Ft
17 495 Ft/liter
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Protect & Dry Touch átlátszó hűsítő napozó spray FF30 200 ml
2 darabtól csak: 5 414 Ft/db!
Az akció részletei
5 699 Ft
28 495 Ft/liter
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Protect & Moisture hidratáló naptej FF30 200 ml
2 darabtól csak: 4 844 Ft/db!
Az akció részletei
5 099 Ft
25 495 Ft/liter
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Protect & Moisture hidratáló naptej FF50+ 200 ml
2 darabtól csak: 5 224 Ft/db!
Az akció részletei
5 499 Ft
27 495 Ft/liter
Ajándék akció!
270 ml
NIVEA SUN Kids Protect & Care hidratáló szórófejes gyermek naptej FF50+ 270 ml
2 darabtól csak: 6 459 Ft/db!
Az akció részletei
6 799 Ft
25 181 Ft/liter
Ajándék akció!
270 ml
NIVEA SUN Protect & Moisture hidratáló szórófejes naptej FF50+ 270 ml
2 darabtól csak: 6 459 Ft/db!
Az akció részletei
6 799 Ft
25 181 Ft/liter
Mások még ezeket is megvásárolták
250 ml
Air Wick Freshmatic Magnólia és Cseresznyevirág automata légfrissítő spray utántöltő 250 ml
2 darabtól csak: 1 709 Ft/db!
1 799 Ft
7 196 Ft/liter
Most akcióban!
Bonus MPS súroló 2 db
Lepréseltük az árakat
289 Ft
-8%
265 Ft
250 ml
Fa Cream & Oil Kakaóvaj és kókuszolaj krémtusfürdő 250 ml
24 darabtól csak: 826 Ft/db!
869 Ft
3 476 Ft/liter
250 ml
Fa Coconut Milk tusfürdő 250 ml
24 darabtól csak: 826 Ft/db!
869 Ft
3 476 Ft/liter
Szuper ár!
3,96 l
Tomi Color folyékony mosószer színes ruhákhoz 88 mosás 3,96 l
Összes Szuper áras termék.
2 darabtól csak: 6 269 Ft/db!
6 599 Ft
1 666 Ft/liter
20 db
Hansaplast Universal vízálló sebtapasz kisebb sebek, horzsolások és vágások lefedésére 20 db
4 darabtól csak: 721 Ft/db!
759 Ft
38 Ft/db
250 ml
NIVEA Shea Butter & Botanical Oil ápoló hatású krémtusfürdő 250 ml
959 Ft
3 836 Ft/liter
Napozáshoz elengedhetetlen
Tovább a teljes listához >
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Protect & Moisture napozó spray FF50+ 200 ml
2 darabtól csak: 5 889 Ft/db!
Az akció részletei
6 199 Ft
30 995 Ft/liter
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Intense Bronze karotinos naptej FF6 200 ml
2 darabtól csak: 3 324 Ft/db!
Az akció részletei
3 499 Ft
17 495 Ft/liter
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Protect & Dry Touch átlátszó hűsítő napozó spray FF30 200 ml
2 darabtól csak: 5 414 Ft/db!
Az akció részletei
5 699 Ft
28 495 Ft/liter
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Protect & Moisture hidratáló naptej FF30 200 ml
2 darabtól csak: 4 844 Ft/db!
Az akció részletei
5 099 Ft
25 495 Ft/liter
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Protect & Moisture hidratáló naptej FF50+ 200 ml
2 darabtól csak: 5 224 Ft/db!
Az akció részletei
5 499 Ft
27 495 Ft/liter
Ajándék akció!
270 ml
NIVEA SUN Kids Protect & Care hidratáló szórófejes gyermek naptej FF50+ 270 ml
2 darabtól csak: 6 459 Ft/db!
Az akció részletei
6 799 Ft
25 181 Ft/liter
Ajándék akció!
270 ml
NIVEA SUN Protect & Moisture hidratáló szórófejes naptej FF50+ 270 ml
2 darabtól csak: 6 459 Ft/db!
Az akció részletei
6 799 Ft
25 181 Ft/liter
150 ml
NIVEA SUN Ultra Protect & Play gyermek napozó krém FF50+ 150 ml
2 999 Ft
19 993 Ft/liter
Napozáshoz elengedhetetlen
Tovább a teljes listához >
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Protect & Moisture napozó spray FF50+ 200 ml
2 darabtól csak: 5 889 Ft/db!
Az akció részletei
6 199 Ft
30 995 Ft/liter
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Intense Bronze karotinos naptej FF6 200 ml
2 darabtól csak: 3 324 Ft/db!
Az akció részletei
3 499 Ft
17 495 Ft/liter
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Protect & Dry Touch átlátszó hűsítő napozó spray FF30 200 ml
2 darabtól csak: 5 414 Ft/db!
Az akció részletei
5 699 Ft
28 495 Ft/liter
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Protect & Moisture hidratáló naptej FF30 200 ml
2 darabtól csak: 4 844 Ft/db!
Az akció részletei
5 099 Ft
25 495 Ft/liter
Ajándék akció!
200 ml
NIVEA SUN Protect & Moisture hidratáló naptej FF50+ 200 ml
2 darabtól csak: 5 224 Ft/db!
Az akció részletei
5 499 Ft
27 495 Ft/liter
Ajándék akció!
270 ml
NIVEA SUN Kids Protect & Care hidratáló szórófejes gyermek naptej FF50+ 270 ml
2 darabtól csak: 6 459 Ft/db!
Az akció részletei
6 799 Ft
25 181 Ft/liter
Ajándék akció!
270 ml
NIVEA SUN Protect & Moisture hidratáló szórófejes naptej FF50+ 270 ml
2 darabtól csak: 6 459 Ft/db!
Az akció részletei
6 799 Ft
25 181 Ft/liter
150 ml
NIVEA SUN Ultra Protect & Play gyermek napozó krém FF50+ 150 ml
2 999 Ft
19 993 Ft/liter
Shoperia percek - Blog
Fényvédelem fontossága – Miért nem csak nyáron kell védened a bőröd?
Elolvasom
5 dolog, amit mindig vigyél magaddal nyáron
Elolvasom
Szeretnél ingyenes szállítást?
Még nem érte el a kosárérték az ingyenes szállításra jogosító összeget! Szeretnél további termékeket a kosaradba tenni, hogy INGYENES SZÁLLÍTÁSI lehetőséget is választhass, vagy szeretnél tovább menni a pénztárhoz?
Tovább vásárolok!
Nem kérem az INGYENES SZÁLLÍTÁSI lehetőséget, tovább a PÉNZTÁRHOZ
Nem kérem az INGYENES SZÁLLÍTÁSI lehetőséget, tovább a PÉNZTÁRHOZ
0